Acerola ekstrakt 10:1, 25% witaminy C, 200g Soul-Farm

Acerola ekstrakt 10:1, 25% witaminy C, 200g Soul-Farm

40,73 zł
Ilość

Źródło naturalnej witaminy C z owoców aceroli

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu i reklamacji

Ekstrakt 10:1 z owoców aceroli / Soul-Farm 

Suplement diety

Ekstrakt z owoców aceroli (łac. Malpighia emarginata extract), standaryzowany na 25% zawartości witaminy C. Suplement diety do rozpuszczania w wodzie o łagodnym, słodko-kwaśnym smaku. Ekstrakt z aceroli w 200 gramowym opakowaniu to wygodna i bardzo wydajna forma uzupełnienia diety - proszek można rozmieszać z wodą lub dodać do koktajlu, smoothie czy shake'a.  

Jedno opakowanie starcza na ok. pół roku przy stosowaniu wg. zaleceń producenta.

Acerola, znana także jako wiśnia z Barbados lub wiśnia brazylijska stanowi świetne źródło naturalnej witaminy C, dzięki czemu ekstrakt z aceroli jest zalecany szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Warto jednak sięgać po niego przez cały rok, ponieważ witamina C odgrywa bardzo ważną rolę w naszym organizmie. Korzystnie wpływa na odporność, lecz także ma wpływ na syntezę kolagenu i chroni komórki przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego. 

Nasz produkt to czysty ekstrakt 10:1 z owoców aceroli. Oznacza to, że do wyprodukowania 1 kilograma ekstraktu zużyto aż 10 kilogramów owoców aceroli. Do produkcji nie użyto substancji barwiących, zapachowych czy konserwujących - w składzie suplementu znajduje się tylko ekstrakt.

Dlaczego warto wybrać suplementy Soul-Farm?

✔ Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
✔ Zakup bezpośrednio u producenta 
✔ Czysty skład bez dodatków 
✔ Na życzenie Klienta do każdego produkty dołączamy świadectwo kontroli jakości potwierdzające bezpieczeństwo produktu pod kątem zawartości grzybów i pleśni, bakterii i metali ciężkich.

Sposób użycia: 1g ekstraktu z aceroli (pół płaskiej łyżeczki) rozpuścić w 100ml wody lub dowolnym ulubionym napoju. Stosować raz dziennie - nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zawartość w zalecanej dziennej porcji do spożycia:

Ekstrakt z Owoców Aceroli DER 10:1 1000mg, w tym Witamina C 250mg

Składniki:Ekstrakt z Owoców Aceroli DER 10:1, witamina C (25%)

Szczegóły produktu:

MASA NETTO: 200g

NR PARTII: ZAWSZE NA ETYKIECIE

KRAJ POCHODZENIA: Chiny/Brazylia*
*Kraj pochodzenia może różnić się w zależności od partii. Jeżeli chcesz wiedzieć skąd pochodzi aktualna partia surowca, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: DATA ZAWSZE NA ETYKIECIE

Stwierdzenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia należny niezwłocznie zaprzestać stosowania oraz skontaktować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Produkt może zawierać śladowe ilości alergenów: soi, selera, sezamu, różnych orzechów, zbóż zawierających gluten.

Producent:
Soul-Farm Maciej Foszcz
Ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała

Opis

Waga z opakowaniem w gramach
210

16 innych produktów w tej samej kategorii: