ASKORBINIAN SODU, witamina C niekawaśna 500g / Soul-Farm

ASKORBINIAN SODU, witamina C niekawaśna 500g / Soul-Farm

34,25 zł

(68,50 zł kg)

Ilość

Witamina C w mniej kwaśnej wersji - jako askorbinian sodu.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu i reklamacji

Askorbinian Sodu 500g / Soul-Farm 
Suplement diety

Askorbinian sodu jest solą sodową kwasu askorbinowego (witaminy C). W przemyśle spożywczym ma on oznaczenie E301. Czym askorbinian różni się od popularnej witaminy C w formie kwasu? Przede wszystkim E301 ma dużo niższą kwasowość, przez co mogą go stosować osoby z problemami żołądkowo-jelitowymi oraz te, których organizm nie reaguje dobrze na witaminę C w formie kwasu. Askorbinian sodu posiada charakterystyczny, słony smak i jest dobrze rozpuszczalny w wodzie.

Witamina C odgrywa ważną rolę w naszym organizmie - wpływa na odporność, stymuluje syntezę kolagenu oraz chroni komórki przed działaniem wolnych rodników. 

Dlaczego warto wybrać suplementy Soul-Farm?

✔ Czystość min. 99,5%
✔ Zakup bezpośrednio u producenta 
✔ Czysty skład bez dodatków 
✔ Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
✔ Na życzenie Klienta do każdego produkty dołączamy świadectwo kontroli jakości potwierdzające bezpieczeństwo produktu pod kątem zawartości grzybów i pleśni, bakterii i metali ciężkich.

Jeden gram askorbinianu sodu zawiera 889mg kwasu l-askorbinowego oraz 111mg sodu. 

Askorbinian Sodu min. 99,5%
Gatunek: spożywczy
 

Składniki: Askorbinian Sodu spożywczy

Sposób użycia: 1g askorbinianu sodu należy rozpuścić w szklance wody. Można także rozpuścić w ulubionym napoju. Stosować raz dziennie - nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Szczegóły produktu:

MASA NETTO: 500g

NR PARTII: ZAWSZE NA ETYKIECIE

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: DATA ZAWSZE NA ETYKIECIE

Stwierdzenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia należny niezwłocznie zaprzestać stosowania oraz skontaktować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Informacja o alergenach: 
Produkt konfekcjonowany w zakładzie, gdzie wykorzystywane są surowce zawierające alergeny: zboża zawierające gluten, orzechy (w tym arachidowe), seler, gorczycę, soję, sezam

Producent:
Soul-Farm Maciej Foszcz
Ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała

Opis

Waga z opakowaniem w gramach
510

16 innych produktów w tej samej kategorii: