Krem daktylowy Daktynella 280g / Organic House

Krem daktylowy Daktynella 280g / Organic House

20,32 zł

(72,55 zł kg)

Ilość

Pasta ze świeżych daktyli! Tylko certyfikowane bio składniki, bezglutenowa!

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu i reklamacji

Krem daktylowy Daktynella 280g / Organic House

BIO DAKTYNELLA to przepyszny w smaku, niskokaloryczny krem zrobiony z 3 odmian świeżych daktyli, oraz kokosu. Najwyższej jakości składniki gwarantują, że DAKTYNELLA jest zdrowa, słodka i świetnie smakuje, pomimo że do jej produkcji nie został użyty cukier, słodziki, sól czy olej palmowy. Krem powstaje z certyfikowanych BIO składników, a to znaczy, że jest wolny od pestycydów, GMO i konserwantów. Dostępny również w wersji z orzechami ziemnymi i czarną porzeczką. 
Certyfikacja BIO/EKO: AGRO BIO TEST PL-EKO-07-17903

WAGA NETTO: 280g

SKŁAD: świeże daktyle medjool (60%), śmietanka kokosowa(min.80%kokosa), gorzkie kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, nierafinowany olej kokosowy.

DATA WAŻNOŚCI: ZAWSZE podana na etykiecie

Bez żadnych sztucznych dodatków, słodzików, konserwantów, barwników, aromatów i emulgatorów. Nie zawiera oleju palmowego, wolny od GMO i glutenu. Na powierzchni może oddzielić się tłuszcz kokosowy, co jest zjawiskiem naturalnym. Przed spożyciem należy produkt wymieszać.

Produkt pasteryzowany!

 daktylowa%2Bnutella1.JPG

Przechowywanie:

Produkt zapakowany jest w szczelnie zamknięte opakowanie z atestem do żywności. Po otwarciu przechowywać go w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, suchym i chłodnym, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze +4 stopnie. 

Opis

Waga z opakowaniem w gramach
280

16 innych produktów w tej samej kategorii: