Soul-Farm - producent zdrowej żywności i suplementów diety z czystym składem

Firma Soul-Farm to producent zdrowej żywności i suplementów diety z Bielska-Białej (województwo śląskie). Tworząc nowe produkty w oparciu o najwyższe standardy HACCP, staramy się trzymać zasady "clean label", czyli w tłumaczeniu z angielskiego "czystej etykiety". Oznacza to, że w składach naszych produktów staramy się unikać substancji takich jak słodziki, barwniki, konserwanty czy substancje spulchniające/przeciwzbrylające. 

Jednocześnie naszą misją jest udostępnienie Klientom produktów z całego świata - w naszej firmie wykorzystujemy surowce roślinne z lokalnych upraw jak i egzotycznych zakątów Świata. Podczas produkcji staramy się wykorzystywać ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązania, takie jak np. opakowania na suplementy, które produkowane są z odnawialnych surowców roślinnych.

Soul-Farm - sklep ze zdrową żywnością i suplementami diety w Bielsku-Białej

W naszym sklepie znaleźć można niemal wszystko, co potrzebne jest do utrzymania zdrowej diety, bogatej w produkty ekologiczne pełne witamin i minerałów. Znajdziesz tu produkty bezglutenowe, przyjazne diecie wegańskiej oraz przede wszystkim pozbawione zbędnych dodatków. Od mąki na chleb po przyprawy z całego świata i gotowe produkty - w naszym sklepie znajdziesz