Piperyna, 60 tabletek / Soul-Farm

Piperyna, 60 tabletek / Soul-Farm

12,19 zł
Ilość

Lepsze trawienie i perystaltyka jelit

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu i reklamacji

Piperyna - ekstrakt z czarnego pieprzu, 60 tabletek / Soul-Farm

Piperyna pobudza procesy trawienne. 

Dbaj o swój ślad węglowy! 

Opakowania dla naszych suplementów w kapsułkach stworzone są nie z zwykłego plastiku, a z zielonego polietylenu. Jest to w 100% zdatny do recyklingu surowiec tworzony z trzciny cukrowej. 

Dlaczego warto wybrać suplementy Soul-Farm?

✔ Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
✔ Zakup bezpośrednio u producenta 
✔ Opakowanie w 100% zdatne do recyklingu, surowiec użyty do jego produkcji to roślinny "zielony polietylen" wytwarzany z trzciny cukrowej.

Sposób użycia: 1 tabletka w ciągu dnia podczas posiłku, obficie popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zawartość w 1 tabletce (zalecana maksymalna porcja do spożycia w ciągu dnia): ekstrakt z czarnego pieprzu DER 25:1 - 10mg, w tym piperyna 9,5mg (95%)

Składniki:  substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstroza, substancja czynna: ekstrakt z czarnego pieprzu DER 25:1 10mg (95% piperny), stabilizator: fosforany wapnia, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

MASA NETTO: 11,5g / 60 tabletek

MASA KAPSUŁKI: 190mg

NR PARTII: Zawsze na etykiecie

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data zawsze na etykiecie

Stwierdzenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia należny niezwłocznie zaprzestać stosowania oraz skontaktować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Produkt może zawierać śladowe ilości alergenów: soi, selera, sezamu, różnych orzechów, zbóż zawierających gluten.

Producent: 
Soul-Farm Maciej Foszcz 
Ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała

Opis

Waga z opakowaniem w gramach
45

2 innych produktów w tej samej kategorii: