Płatność / Wysyłka

Oferujemy wysyłkę poniższymi metodami

  • paczkomat Inpost: 13zł
  • kurier Fedex: 15zł
  • pobranie Fedex: 17zł
  • kurier Poczta: 15zł
  • pobranie Poczta: 17zł

Darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 250zł.

Istnieje także możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy pod adresem:
ul. Piłsudskiego 17, 43-300 Bielsko-Biała

W przypadku wysyłek zagranicznych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z obsługą sklepu. Cena przesyłek zagranicznych uzależniona jest od ich wagi oraz miejsca, w które zostanie dostarczona, w związku z czym każda taka przesyłka musi zostać wyceniona indywidualnie.

Adres mailowy: sklep@soul-farm.pl
Telefon: 517 299 179

Śledzenie przesyłek

Przesyłki możesz śledzić klikając w poniższe linki:

Dla przesyłek InPost

Dla przesyłek kurierskich FEDEX  

Czas realizacji zamówień

Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się w dniu wpływu środków płatniczych na konto sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 7 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane i nie będą realizowane. W przypadku płatności za pobraniem czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

Płatności

PRZELEW

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

DANE DO PRZELEWU

Soul-Farm
Maciej Foszcz
ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała
47 1050 1070 1000 0092 6128 9509
ING BANK ŚLĄSKI

SZYBKIE PŁATNOŚCI INTERNETOWE

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu DotPay.pl Serwis ten umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Czym jest kod CVV2/CVC2 i gdzie go znaleźć?

Kod CVV2/CVC2 (Card Verification Value 2/Card Verification Code 2) to 3 lub 4 ostatnie cyfry umieszczone na tylnej stronie Twojej karty płatniczej – na pasku, na którym znajduje się Twój podpis. Weryfikacja poprzez kod CVV2, CVC2 zwiększa bezpieczeństwo transakcji internetowych oraz ogranicza możliwość, by ktoś mógł posługiwać się Twoją kartą podczas dokonywania zakupów.

Kod CVV2/CVC2 znajduje się tylko i wyłącznie na rewersie Twojej karty płatniczej oraz w systemie informacyjnym Twojego banku. Kod nie jest umieszczany na żadnym innym dokumencie by zwiększyć bezpieczeństwo Twoich finansów i wiarygodność weryfikacji.

Weryfikacja kodem CVV2/CVC2 to standardowa procedura obowiązująca podczas zakupów w Internecie – jeżeli widzisz kod CVV2/CVC2 na swojej karcie płatniczej, oznacza to, że możesz nią płacić w Internecie.

ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonują Państwo u  kuriera, który dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. W przypadku wybrania płatności za pobraniem w paczkomatach InPost, zapłatę trzeba będzie uiścić odbierając przesyłkę z Paczkomatu.