Produkcja kontraktowa

Pakowanie/konfekcja produktów spożywczych, suplementów diety

Firma Soul-Farm specjalizuje się także w kompleksowej produkcji kontraktowej. Konfekcjonujemy produkty spożywcze oraz suplementy diety, dbając przy tym o najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy doświadczenie dzięki któremu możemy doradzać Klientom najlepsze rozwiązania pod kątem doboru opakowań, etykietowania, sporządzania dokumentacji produktu oraz jego rejestracji. Posiadamy elastyczne warunki współpracy i z chęcią pomożemy Ci wprowadzić Twój produkt na rynek!

Pracujemy w oparciu o standardy i wymagania systemów jakości zgodnie z normą HACCP by zagwarantować Klientom najwyższy poziom higieny i jakości naszych usług.

Produkcja kontraktowa produktów spożywczych, suplementów diety obejmuje:

  • produkcję gotowego wyrobu ze składników w całości dostarczonych przez Klienta (surowiec, opakowania, etykiety, opakowania zbiorcze kartonowe)
  • produkcję gotowego wyrobu z surowców przez nas dostarczonych w opakowania oznakowane marką Klienta (Klient dostarcza etykiety i opakowania)
  • produkcję gotowego wyrobu z surowców dostarczonych przez naszą firmę łącznie z etykietami i opakowaniami. Chętnie przygotujemy dla Ciebie projekt etykiet i dobierzemy odpowiednie opakowanie

    Ponadto:

  • Pomożemy Ci w sporządzeniu odpowiedniej dokumentacji i zarejestrujemy Twój produkt

Jak rozpocząć produkcję kontraktową?

Warunki współpracy takie jak wycena i termin realizacji opracowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. W celu nawiązania współpracy skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub mailowo.

Biuro:
Maciej Foszcz

+48 503 190 453
biuro[at]soul-farm.pl

Soul-Farm
ul. Piłsudskiego 27
Bielsko-Biała 43-300