Spirulina (Algi Morskie) 1000 tabletek / Soul-Farm

Spirulina (Algi Morskie) 1000 tabletek / Soul-Farm

23,14 zł
Ilość

Odżywcza spirulina w tabletkach!

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu i reklamacji

ALGA SPIRULINA W TABLETKACH / Soul-Farm
Suplement diety

Składniki: sproszkowana Spirulina (Arthrospira platensis), celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca- 1 tabletka ma 250 mg.

Sposób użycia: Zaleca się spożywać 6 tabletek dziennie, tj.: 3 tabletki trzy razy dziennie. Przyjmować w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie przekraczać zalecanej porcji 6 tabletek w ciągu dnia.

Zawartość składników aktywnych w 6 tabletkach (zalecana dzienna porcja do spożycia): sproszkowana spirulina    1500 mg

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dzienniej porcji do spożycia w ciagu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.  Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

MASA NETTO OPAKOWANIA:

250g / 1000 tabl.

MASA TABLETKI: 250mg

NR PARTII: Zawsze na etykiecie

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data zawsze na etykiecie

Stwierdzenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia należny niezwłocznie zaprzestać stosowania oraz skontaktować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Produkt może zawierać śladowe ilości alergenów: soi, selera, sezamu, różnych orzechów, zbóż zawierających gluten.

Producent: 
Soul-Farm Maciej Foszcz 
Ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała

Opis

Waga z opakowaniem w gramach
260

2 innych produktów w tej samej kategorii: