AMIGDALINA (B17)

AMIGDALINA (B17) Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Amigdalina B17

Amigdalina to związek organiczny powszechnie znany jako B17, który w wysokim stężeniu znajduje się przede wszystkim w pestkach takich owoców jak m.in.: morele, śliwki czy gruszki. W tej kategorii zamówisz kapsułki bazujące na tym związku.

Istotną zaletą dostępnych w tej kategorii suplementów diety jest czysty skład: do produkcji nie stosuje się substancji zapachowych, konserwantów ani barwników, zaś określenie ekstrakt 5:1 oznacza, że do wytworzenia każdego kilograma produktu wykorzystuje się aż 5 kilogramów pestek moreli gorzkiej. Jedyne składniki oferowanych wyrobów to wyciąg z nasion moreli oraz celuloza (z tej ostatniej wykonane są kapsułki).

Amigdalina B17 – sposób użycia

Przyjmowanie suplementu diety jest proste i w pełni bezpieczne. Wystarczy stosować raz dziennie jedną kapsułkę ekstraktu, popijając ją wodą. Co ważne, nie należy przekraczać zalecanej, dziennej normy, ponieważ nawet w przypadku produktów o tak korzystnym wpływie na organizm ich nadmiar może wywołać niepożądane reakcje w organizmie

Ekstraktu z pestek moreli gorzkiej nie wolno podawać dzieciom, kobietom w ciąży, kobietom karmiącym ani uczulonym na składniki ekstraktu. W celu zachowania użytecznych właściwości produkty powinny być przechowywane w miejscu suchym i zaciemnionym, w warunkach temperatury pokojowej. Podczas stosowania należy pamiętać, że suplementacja nie może być jedynie zamiennikiem zdrowego trybu życia – ekstrakt ten powinien stanowić uzupełnienie zbilansowanej diety.

Amigdalina B17 – gdzie kupić?

Suplementy diety zawierające B17 są dostępne w sklepach oferujących tzw. zdrową żywność, w tym w Soul-Farm. Oferta obejmuje nie tylko szeroki asortyment suplementów diety; ponadto, ze skorzystaniem z oferty sklepu wiążą się następujące korzyści:

  • brak pośredników (zakup odbywa się bezpośrednio u producenta), co oznacza niskie ceny,

  • brak niepotrzebnych dodatków (produkty Soul-Farm wyróżniają się czystym składem),

  • uwzględnienie potrzeb wegetarian oraz wegan,

  • dbałość o ochronę środowiska naturalnego – opakowania suplementów diety są zdatne do recyklingu w 100%, ponieważ materiał użyty do produkcji opakowań, czyli „zielony polietylen”, jest wytworzony na bazie trzciny cukrowej),

  • wszystkie produkty (w tym suplement diety zawierający B17) posiadają odpowiedni certyfikat, który potwierdza bezpieczeństwo pod względem zawartości metali ciężkich, bakterii, pleśni i grzybów.

Świadectwo to, na życzenie Klienta, może zostać dostarczone wraz z produktem. Amigdalina (ekstrakt z pestek moreli gorzkich) to nie jedyny produkt sklepu. W celu zapoznania z pełną ofertą zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Soul-Farm, na której znajduje się także wiele innych suplementów diety zapewniających właściwe funkcjonowanie organizmu.