KETONY (Z MALIN)

KETONY (Z MALIN) Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Ketony malinowe

Ketony malinowe to substancje naturalnego pochodzenia, które cenione są m.in. za niezwykle przyjemny malinowy zapach i aromat. Podobne związki fenolowe znaleźć można w owocach jagodowych – na przykład w żurawinie, borówkach czy jeżynach. Ketony z malin znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym z uwagi na wspomnianą kuszącą woń, intensywny kolor oraz wysokie walory smakowe.

Ketony malinowe stosowane są jako dodatek do żywności (napojów, słodkich przekąsek, lodów, jogurtów, aromatów spożywczych) oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Wykorzystywane są również w przemyśle perfumeryjnym do produkcji kompozycji zapachowych. Zalety ketonów malinowych docenili także producenci świec oraz naturalnych zapachów do domu.

Ketony malinowe – gdzie kupić?

Wyselekcjonowane suplementy diety, w skład których wchodzą ketony z malin znaleźć można w ofercie sklepu internetowego Soul-farm.pl. Firma Soul-Farm posiada w asortymencie wyłącznie doskonałej jakości preparaty pochodzące od sprawdzonych producentów. Jedną z propozycji jest kompleks ekstraktów roślinnych standaryzowany na zawartość piperyny, kurkuminy, ketonów oraz polifenoli EGCG. Preparat ten zawiera ponadto pikolinian chromu, wspomagający prawidłowy metabolizm makroskładników odżywczych.

Ketony – suplement

E-sklep ze zdrową żywnością Soul-farm.pl oferuje ketony w kapsułkach, zamknięte w innowacyjnej pullulanowej otoczce wykonanej z naturalnych surowców pochodzenia roślinnego. Producent dokłada wszelkich starań, aby opakowywać swoje preparaty w przyjazne środowisku buteleczki, słoiczki czy torebki. Opakowania na suplementy z serii PREMIUM tworzone są z zielonego polietylenu, czyli trzciny cukrowej, która jest w 100% zdatna do recyklingu.

Ketony malinowe – cena

Pozyskiwanie naturalnych ketonów malinowych to dość kosztowny proces. Zalecana dawka suplementu dla osoby dorosłej, to 100-200 mg. Za preparat z ketonami z malin w składzie trzeba zatem zapłacić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych, w zależności od rodzaju preparatu i wielkości opakowania. W naszej ofercie znajdziesz ketony w suplemencie diety OXYTHIN.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu internetowego Soul-farm.pl!