LECYTYNA SOJOWA BEZ GMO

LECYTYNA SOJOWA BEZ GMO Jest 2 produktów.

Aktywne filtry

Co to jest lecytyna sojowa?

Lecytynę sojową pozyskuje się z oleju nasion soi niemodyfikowanej genetycznie. Naturalna lecytyna to źródło przeciwutleniaczy, witamin, fosfolipidów oraz innych cennych dla organizmu składników. Naturalną lecytynę znaleźć można nie tylko w soi, ale również w awokado, żółtkach jaj, rybach, fasoli, ziarnach słonecznika, orzechach.

Lecytyna sojowa – sklep ze zdrową żywnością

Lecytyna sojowa jest powszechnie stosowana w przemyśle spożywczym. W zaufanym sklepie internetowym Soul-Farm.pl znaleźć można takie preparaty, jak lecytyna w proszku oraz lecytyna w tabletkach. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości suplementy diety z lecytyną sojową bez GMO. Oferujemy ekstrakt lecytyny sojowej w proszku lub w kapsułkach, produkowany bez użycia substancji konserwujących, zapachowych i barwników.

Jak stosować lecytynę sojową?

Zaleca się spożycie 1,5 g ekstraktu soi dziennie. Lecytyna sojowa znakomicie sprawdzi się jako dodatek do kosmetyków pielęgnacyjnych – emulsji, oliwek nawilżających, balsamów, kremów do rąk itd. Natomiast lecytyna sojowa w postaci suplementu diety zalecana jest podczas intensywnego wysiłku fizycznego, u osób pracujących umysłowo, czy też po przebytej chorobie, kiedy organizm potrzebuje wzmożonej regeneracji.

Lecytyna sojowa – cena

Ile kosztuje lecytyna sojowa bez GMO? Cena produktów zależy od rodzaju i gramatury preparatu. Sklep internetowy Soul-Farm.pl oferuje ekstrakt z nasion soi bez GMO z choliną (witaminą B4) w postaci sproszkowanej, a także lecytynę w kapsułkach, które są równie dobrze przyswajane przez organizm. Nasze produkty pozbawione są szkodliwych dla zdrowia dodatków.

Kapsułki, dzięki zastosowaniu innowacyjnych osłonek z roślinnego pullulanu, są łatwe do połknięcia i bez problemu rozpuszczają się w żołądku. Preparaty tego typu mogą być stosowane przez wegetarian oraz wegan.

Za opakowanie 60 kapsułek PREMIUM 550 mg, podobnie jak za 100 g lecytyny bez GMO w proszku, trzeba zapłacić w naszym e-sklepie około 15 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą e-sklepu Soul-Farm.pl!