MSM (SIARKA ORGANICZNA)

MSM (SIARKA ORGANICZNA) Jest 4 produktów.

Aktywne filtry

MSM – suplement diety

Enigmatyczny skrót MSM to nic innego jak metylosulfonylometan – związek siarki organicznej. MSM w naturalnej postaci występuje w wielu produktach spożywczych – świeżych warzywach, owocach, herbacie, mleku, produktach zbożowych, kawie, piwie, winie. Substancja ta pełni istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu.

MSM – siarka organiczna w tabletkach

Siarka organiczna występująca w ogólnodostępnych artykułach żywnościowych, takich jak warzywa czy owoce jest bardzo wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Zawartość MSM w danym produkcie spożywczym spada podczas gotowania, mrożenia czy pasteryzacji. Dlatego zaleca się sięganie po naturalne preparaty z siarką – tabletki, kapsułki, proszki.

Siarka w tabletkach powszechnie stosowana jest jako suplement diety. Czysta siarka organiczna to biały, krystaliczny proszek, który jest bezwonny i ma nieco gorzkawy smak. Preparaty dostępne w e-sklepie Soul-farm.pl zostały wyprodukowane bez użycia substancji zapachowych, konserwujących i barwiących. Każda kapsułka to czysty MSM w pullulanowej otoczce, która łatwo się rozpuszcza. Zaleca się stosowanie 1-2 tabletek dziennie, obficie popijając wodą.

Siarka organiczna MSM – sklep internetowy Soul-farm.pl

Kapsułki, a może siarka organiczna w proszku? W naszym sklepie ze zdrową żywnością znaleźć można szeroki wybór suplementów diety zawierających MSM. Opakowania dla poszczególnych preparatów stworzono z zielonego polietylenu (trzcina cukrowa), który jest surowcem w 100% zdatnym do recyklingu. Dbajmy o zdrowie, a także o planetę. Firma Soul-Farm dokłada wszelkich starań, aby nie generować kolejnych, groźnych dla środowiska odpadów.

Oferowana przez nas siarka organiczna w kapsułkach lub w proszku może być stosowana przez wegetarian oraz wegan. Każdy produkt jest wolny od grzybów, bakterii i metali ciężkich.

Siarka organiczna – cena

Ile kosztuje MSM? Cena zależy od typu preparatu oraz wielkości opakowania. Niektóre produkty poza siarką posiadają w składzie dodatkowe składniki (na przykład ekstrakt z korzenia hakorośli rozesłanej). Koszt 60 kapsułek siarki organicznej to około 16-19 zł. Dla porównania 200g MSM w postaci proszku kosztuje około 17 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą e-sklepu Soul-farm.pl.