Wyświetlanie jednego wyniku

Kapsułki zawierające jagody acai to naturalny suplement diety, 100% roślinny, który wykorzystuje prozdrowotne działanie tego rosnącego w Brazylii owocu.
To w pełni bezpieczne kapsułki zawierające ekstrakt owoców, czyli maksymalne wartości zamknięte w jednej kapsułce, bez zbędnych dodatków.
Jagoda acai od dawna znana jest ze swoich doskonałych właściwości, które od lat wykorzystywane są przez mieszkańców Brazylii. Ten smaczny, ciemno-purpurowy owoc rosnący w tamtejszych lasach amazońskich świetnie wspomaga wszelkiego rodzaju kuracje przyspieszając metabolizm organizmu.
O doskonałym działaniu dla zdrowia tego owocu świadczy m.in. fakt, że zalicza się do grona tzw. superfood i znajduje się na liście ORAC (ang. Oxygen Radical Absorbance Capacity), która obejmuje produkty spożywcze o potwierdzonych efektach przeciwutleniających. To zasługa w szczególności bardzo wysokiej zawartości polifenoli, które w organizmie pełnią funkcje stabilizujące i zabezpieczające.

Jagody acai tebletki – ekstrakt

W naszej kapsułce zamknęliśmy tylko ekstrakt z jagód acai – bez żadnych dodatków, wypełniaczy. Ekstrakt DER 4:1 oznacza, że do produkcji 1 kg produktu zostało wykorzystane aż 4 kg owoców!
Otoczka jest w pełni roślinna, dlatego nasz czysty skład = 100% roślina kapsułka.