Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dostępne w tej kategorii preparaty z czerwoną koniczyną – ekstrakty, tabletki, kapsułki i herbaty – to suplementy diety o niezwykle szerokiej gamie korzystnych właściwości. Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci formę wyciągu i ciesz się działaniem prozdrowotnym płynącym z regularnej suplementacji. Zachęcamy do zakupu wysokojakościowych produktów w konkurencyjnych cenach.

Tabletki z czerwoną koniczyną – cenne właściwości dla kobiet
Wśród wielu właściwości, ze względu na które warto przyjmować kapsułki z czerwoną koniczyną, koniecznie trzeba omówić tę jedną, czyli regulację hormonalną związaną z bolesnymi miesiączkowaniem oraz klimakterium.

Nasza czerwona koniczyna Soul-Farm w kapsułkach to 100% czysty i roślinny skład, w otoczce pullulanowej / roślinne. Składa się z dwóch ekstraktów:

Czerwona koniczyna DER 10:1 w tym standaryzowana zawartość izoflawonów

Czerwona koniczyna DER 4:1

Zatem śmiało możemy powiedzieć, że ekstrakty zawarte w naszej czerwonej koniczynie pomagają redukować niekorzystne skutki klimakterium, np. uderzenia gorąca, wysięk, silne bicie serca.

Regularna suplementacja czerwoną koniczyną w kapsułkach bądź systematycznie picie herbaty z czerwonej koniczyny ułatwia wyregulowanie poziomu hormonów i może być stosowane pomocniczo w walce z zaburzeniami na tym tle. Wyrób cieszy się popularnością także z uwagi na właściwości związane z walką ze zmianami trądzikowymi i nadmiernym wypadaniem włosów.

Koniczyna czerwona jest polecana kobietom zmagającym się z bolesnym miesiączkowaniem, ponieważ działa rozluźniająco. Jej rola nieoceniona jest także w okresie menopauzy. Ekstrakt z czerwonej koniczyny pozwoli zmniejszyć dolegliwości bólowe i problemy z potliwością. Dzięki niemu mniej uciążliwe staną się uderzenia gorąca, łatwiej zachowasz też psychiczną równowagę, poradzisz sobie z typowym dla tego okresu rozdrażnieniem i utrzymasz poziom koncentracji. Suplementacja zmniejsza ryzyko rozwoju osteoporozy, która zdecydowanie częściej dotyka właśnie kobiet. Oprócz tego tabletki czy herbata z czerwoną koniczyną pomogą Ci się wyciszyć, odprężyć, uspokoić i szybciej zasnąć, dlatego możesz pijać ją bezpośrednio przed snem.