Krótka fotorelacja z Targów na Zdrowie w Krakowie

10 – 11 marca bieżącego roku mieliśmy przyjemność spotkać się z wami na targach “Na Zdrowie” odbywających się w Krakowie. Zawsze chętnie bierzemy udział w tego typu wydarzeniach, ponieważ jest to czas gdzie możemy spotkać się “oko w oko” z naszymi klientami i fanami zdrowiej żywności. Tym razem dodatkowo postanowiliśmy w tych dniach zaprezentować naszą nową linię produktów…
…ale o tym za chwilkę 🙂

NASZE STOISKO
Nasze stoisko postanowiliśmy podzielić na dwie części. Troszkę tak jak nasz asortyment – na zdrową żywność i suplementy diety. W części gdzie znajdowały się bakalie, kasze, mąki i różnego rodzaju przyprawy brakowało miejsca 🙂 W naszej ofercie posiadamy tyle pysznych i zdrowych rzeczy, że nie sposób pochwalić się nimi wszystkimi na raz.
Każdą osobę, która odwiedziła nasze stoisko częstowaliśmy słodkimi, świeżymi daktylami, morelami, rozpływającymi się w ustach orzechami nerkowca i orzechami laskowymi. Ponieważ niektóre osoby podchodziły do nas kilkakrotnie wydaje nam się, że nasze bakalie przypadły Wam do gustu 😉

NASZE PRODUKTY
Po lewej stronie postanowiliśmy zaprezentować nasze nowości 🙂 W kilku rzędach elegancko prezentowały się buteleczki z linii suplementów diety PREMIUM. Szczególne zainteresowanie wzbudziły nasze 2 preparaty – kolagen morski z dziką różą i sproszkowana moringa w kapsułkach.
Na wszystkie pytania ze szczerym uśmiechem odpowiadał Maciej Foszcz – szef naszej firmy.
Dodatkowo częstowaliśmy wszystkich gości herbatki funkcjonalnymi, które pojawiły się w naszej ofercie zaledwie kilka dni wcześniej! Z dwóch herbat – Bomby witaminowej i Po posiłku – ciężko było wybrać faworyta. Głosy były mocno podzielone. Niektórym bardziej przypadł do gustu mocno owocowy smak, innym mieszanka cynamonu z anyżem i lukrecją. Herbatki smakowały zupełnie inaczej co potwierdza, że każdy w ofercie naszych herbat wybierze odpowiadający dla siebie smak. W końcu przygotowaliśmy ich aż 22 rodzaje!

CO MAMY W PLANACH?
Wszystkich tych, którym nie udało się z nami spotkać w Krakowie zapraszamy już w ten weekend na
I KONFERENCJĘ MEDYCYNY ZINTEGROWANEJ w Centrum Wystawienniczo – Targowym w Skaryszewie/k Radom, ul. Piaseckiego 11 , hotel Cyganeria.

https://www.facebook.com/events/162501767726914/

Do zobaczenia!