GRAVIOLA EKSTRAKT 20:1, 60 kapsułek PREMIUM / Soul-Farm

GRAVIOLA EKSTRAKT 20:1, 60 kapsułek PREMIUM / Soul-Farm

25,92 zł

(626,09 zł kg)

Ilość

Ekstrakt 20:1 z owoców gravioli - bez sztucznych dodatków! Produkt standaryzowany na zawartość 10% flawonoidów - roślinnych antyoksydantów, chroniących komórki przed stresem oksydacyjnym.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu i reklamacji

EKSTRAKT 20:1 Z OWOCÓW GRAVIOLI, 10% flawonoidów, 60 kapsułek PREMIUM / Soul-Farm
Suplement diety

Nasz produkt to czysty ekstrakt z owoców gravioli (Annona Muricata) standaryzowany na zawartość 10% flawonoidów. Flawonoidy (związki flawonowe) to substancje występujące w roślinach, które mają działanie przeciwutleniające oraz są barwnikami roślin. Pomagają chronić ludzkie komórki przed działaniem stresu oksydacyjnego. 
Ekstrakt 20:1 oznacza to, że do wyprodukowania 1 kilograma ekstraktu zużyto aż 20 kilogramów owoców. Do produkcji nie użyto substancji barwiących, zapachowych czy konserwujących - w składzie suplementu znajduje się tylko ekstrakt i pulullan, czyli roślinna substancja z której stworzona jest kapsułka.

Kapsułka w którą zamknięty jest ekstrakt stworzona jest z roślinnego pullulanu. To innowacyjna forma kapsułki, która doskonale chroni jej zawartość przed utlenianiem i łatwo rozpuszcza się w żołądku. 

Dbaj o swój ślad węglowy! 

Opakowania dla naszych suplementów w kapsułkach stworzone są nie z zwykłego plastiku, a z zielonego polietylenu. Jest to w 100% zdatny do recyklingu surowiec tworzony z trzciny cukrowej. Kupując produkty z serii PREMIUM dbasz nie tylko o swoje zdrowie, lecz także nie przyczyniasz się do powstawiania kolejnych odpadów. 

Dlaczego warto wybrać suplementy Soul-Farm?

✔ Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
✔ Zakup bezpośrednio u producenta 
✔ Czysty skład bez dodatków 
✔ Opakowanie w 100% zdatne do recyklingu, surowiec użyty do jego produkcji to roślinny "zielony polietylen" wytwarzany z trzciny cukrowej.

✔ Na życzenie Klienta do każdego produkty dołączamy świadectwo kontroli jakości potwierdzające bezpieczeństwo produktu pod kątem zawartości grzybów i pleśni, bakterii i metali ciężkich.  

Składniki: Graviola Owoc Ekstrakt DER 20:1 / 550mg (Annona Muricata Extract), kapsułka pullulan

Sposób użycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie, obficie popijając wodą. 

Zawartość w dwóch kapsułkach (zalecana dzienna porcja do spożycia): Graviola Owoc Ekstrakt DER 20:1 - 1100mg
w tym flawonoidy 110mg

MASA NETTO: 41,40g / 60kaps 

MASA KAPSUŁKI: 690mg

KRAJ PRODUKCJI: Polska

NR PARTII: Zawsze na etykiecie

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Zawsze na etykiecie 

Stwierdzenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia należny niezwłocznie zaprzestać stosowania oraz skontaktować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Informacja o alergenach: 

Produkt konfekcjonowany w zakładzie, gdzie wykorzystywane są surowce zawierające alergeny: zboża zawierające gluten, orzechy (w tym arachidowe), seler, gorczycę, soję, sezamProducent: 

Soul-Farm Maciej Foszcz 
Ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała

Opis

Waga z opakowaniem w gramach
100

16 innych produktów w tej samej kategorii: