Kolagen organiczny z dziką różą, 60 kapsułek PREMIUM / Soul-Farm

Kolagen organiczny z dziką różą, 60 kapsułek PREMIUM / Soul-Farm

28,69 zł
Ilość

Kolagen ze skór rybich typu I z dodatkiem ekstraktu z dzikiej róży - posiadający badania potwierdzające jego skuteczność!

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu i reklamacji

Kolagen organiczny z dziką różą - 60 kapsułek PREMIUM 400mg / Soul-Farm
Suplement diety

Nasz produkt to suplement diety stworzony wyłącznie z naturalnych składników. Kolagen organiczny NatiCol® to wysokiej jakości kolagen typu I, pozyskiwany ze skór rybich.
Kapsułki w których zamknięty jest kolagen, stworzone są z roślinnego pullulanu, dzięki czemu ich zawartość jest doskonale chroniona, a suplement jest odpowiedni dla wegan i wegetarian. 
W kapsułkach znajduje się tylko kolagen i ekstrakt z dzikiej róży - nie dodajemy do niego żadnych barwników, konserwantów czy antyzbrylaczy. 
Każda partia surowca posiada świadectwa jakości, które potwierdzają bezpieczeństwo naszych suplementów w kwestii obecności metali ciężkich, pleśni czy bakterii.  
Pojemniki dla naszych produktów wykonane są w całości z odnawialnych surowców roślinnych. Opakowania te mogą być poddawane recyklingowi we wszystkich jego standardowych procesach tj. chemicznemu, termicznemu, a nawet kompostowaniu. Surowce użyte do produkcji opakowań pochodzą wyłącznie ze ściśle kontrolowanych, zrównoważonych upraw bez GMO. Wybierając nasz produkt, nie tylko wspierasz swoje zdrowie, ale masz pozytywny wpływ na redukcję węgla i zapobiegasz powstawaniu kolejnych odpadów. 
Składniki: Kolagen ze skór rybich NatiCol 4000 typ I - 320mg, Ekstrakt z Owoców Dzikiej Róży DER 16:1- 80mg standaryzowany na 20% zawartości witaminy C, kapsułka pullulan
Sposób użycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie, obficie popijając wodą
Zawartość w dwóch kapsułkach (zalecana dzienna porcja do spożycia):
Kolagen ze Skór Rybich NatiCol 4000          640mg 
Ekstrakt z Owoców Dzikiej Róży DER 16:1   160mg 
w tym witamina C                                             32 mg 

MASA NETTO: 32,4 / 60 kaps

MASA KAPSUŁKI: 540mg

NR PARTII: Zawsze na etykiecie

Środki ostrożności: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. 
Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Suplement nie jest przeznaczony dla dzieci. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem. 

Produkt może zawierać śladowe ilości alergenów: soi, selera, sezamu, różnych orzechów, zbóż zawierających gluten.

Opis

Waga z opakowaniem w gramach
50

16 innych produktów w tej samej kategorii: