MORINGA OLEIFERA, 60 kapsułek PREMIUM / Soul-Farm

MORINGA OLEIFERA, 60 kapsułek PREMIUM / Soul-Farm

20,36 zł

(628,40 zł kg)

Ilość

Sproszkowane liście indyjskiej moringi olejodajnej w wygodnych, pullulanowych kapsułkach - bez dodatku barwników, konserwantów czy antyzbrylaczy!

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu i reklamacji

MORINGA OLEIFIERA - SPROSZKOWANY LIŚĆ 60 kapsułek PREMIUM / Soul-Farm
Suplement diety

Nasz produkt to czysty, sproszkowany liść moringi olejodajnej w roślinnych kapsułkach. Do produkcji nie użyto żadnych substancji barwiących, zapachowych czy konserwujących. 

Kapsułka w którą zamknięty jest ekstrakt stworzona jest z roślinnego pullulanu. To innowacyjna forma otoczki, która doskonale chroni jej zawartość przed utlenianiem i łatwo rozpuszcza się w żołądku. 

Sprawdź także inne nasze produkty z moringą

✔ Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
✔ Zakup bezpośrednio u producenta 
✔ Czysty skład bez dodatków 
✔ Opakowanie w 100% zdatne do recyklingu, surowiec użyty do jego produkcji to roślinny "zielony polietylen" wytwarzany z trzciny cukrowej.
✔ Na życzenie Klienta do każdego produkty dołączamy świadectwo kontroli jakości potwierdzające bezpieczeństwo produktu pod kątem zawartości grzybów i pleśni, bakterii i metali ciężkich.  

Składniki: Moringa olifera liść sproszkowany - 400mg, kapsułka pullulan

Produkt w 100% roślinny, odpowiedni dla wegan i wegetarian.  

Dbaj o swój ślad węglowy! 
Opakowania dla naszych suplementów w kapsułkach stworzone są nie z zwykłego plastiku, a z zielonego polietylenu. Jest to w 100% zdatny do recyklingu surowiec tworzony z trzciny cukrowej. Kupując produkty z serii PREMIUM dbasz nie tylko o swoje zdrowie, lecz także nie przyczyniasz się do powstawiania kolejnych odpadów. 

Sposób użycia: 1 kapsułka 3 razy dziennie, obficie popijając wodą.

Zawartość w jednej kapsułce: Moringa Oleifera 400mg

Zawartość w trzech kapsułkach (zalecana dzienna porcja do spożycia):

Moringa Oleifera (sproszkowany liść) 1200mg

MASA NETTO: 32,40g / 60kaps 

MASA KAPSUŁKI: 540mg

KRAJ PRODUKCJI: Polska

NR PARTII: Zawsze na etykiecie

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data zawsze na etykiecie

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadwrażliwości lub uczulenia należny niezwłocznie zaprzestać stosowania oraz skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu, z dala od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent:
Soul-Farm Maciej Foszcz
Ul. Piłsudskiego 27
43-300 Bielsko-Biała

Opis

Waga z opakowaniem w gramach
60

3 innych produktów w tej samej kategorii: