Baran Trail Race 2018

Sport i dbanie o zdrowie idą ze sobą w parze! W minioną sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu o nazwie Baran Trail Race. To druga edycja biegu górskiego o dwóch dystansach: 60 i 25 km. My wybraliśmy oczywiście tą łatwiejszą opcję… pilnowania stoiska z naszymi produktami.

Cała impreza miała miejsce w Węgierskiej Górce, gdzie towarzyszyły nam cudowne górskie widoki. Pierwsi z zawodników startowali już o 4 nad ranem! My zjawiliśmy się nieco później, toteż pierwsze godziny minęły nam w oczekiwaniu na pierwszą falę biegaczy. Jeżeli wydaje się wam jednak, że się nudziliśmy – nic bardziej mylnego! Dookoła otaczały nas stoiska różnych marek, punkty z gastronomią (które zainspirowały nas do upichcenia czegoś pysznego…ale o tym już niedługo) oraz punkt Fundacji DKMS, gdzie można było zostać potencjalnym dawcą szpiku kostnego! Uważamy takie inicjatywy za potrójnie korzystne – to promocja sportu, naszego regionu i pomocy innym. Gorąco zachęcamy was zatem do brania udziału w tego typu imprezach nawet wtedy, kiedy główny cel wydaje być się nieosiągalny.

Trójka z biegaczy mogła wylosować paczkę z naszymi produktami, czyli (według nas) MUST HAVE każdego sportowca
Polecamy go też i wam, szczególnie, że produkty w nim zawarte mogą okazać się pomocne w dbaniu o jesienną odporność. 

W środku tych fioletowych paczuszek znajdują się: 

  • Ekstrakt z jagód acai – bomba antyoksydantów, białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych. 
  • Olej kokosowy nierafinowany – zdrowy i aromatyczny! Powinien znać go każdy, komu zależy na zdrowiu i pięknej sylwetce.
  • Witamina C w kapsułkach – jej przedstawiać chyba nie trzeba. Pamiętajcie, żeby już teraz zacząć suplementację witaminą C, a w zimie ominie was katar i przeziębienie.
  • Maca – wspomaga przyrost masy mięśniowej, genialnie działa na kości i zawartość wapnia w organizmie, zwiększa wytrzymałość.
  • Guarana – pobudzi do działania nawet największego leniuszka! Ponadto pomaga gubić zbędne kilogramy. 

Mamy nadzieję, że te produkty znajdą zastosowanie w diecie biegaczy i waszej. Chcieliśmy również pogratulować zwycięzcom oraz podziękować organizatorom biegu i reszcie uczestników, za miło spędzony czas. Sprawdźcie co dzieje się teraz w waszej okolicy – być może traficie na równie fajny event niedaleko swojego domu? 

Koniecznie odwiedźcie też stronę Barana na Facebooku – znajdziecie tam fotorelację która świetnie oddaje ten górski klimat! 
https://www.facebook.com/events/259586554570109/