Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Witaminy w kroplach

Witaminy oraz suplementy diety w kroplach to wygodna alternatywa dla tradycyjnych tabletek. Stosowane są nie tylko przez dzieci, które bardzo często mają problem z połknięciem większej kapsułki, ale także przez dorosłych. Witamina w kroplach łatwo się przyswaja, można ją dodać do wody lub napoju. W sprawdzonym sklepie internetowym Soul-farm.pl znaleźć można cenne witaminy w kroplach (ADEK i inne), w tym witaminę D3 w płynie, która uzupełni niedobory tego składnika w organizmie.

Witamina A w kroplach

Witaminy w płynnej postaci mają wiele zalet. Jedną z nich jest czysty skład bez zbędnych dodatków. Co więcej, wit A w kroplach, dostępna z wygodnym zakraplaczem, umożliwia łatwiejsze i bardziej precyzyjne odmierzanie dawek.

Witamina D – krople

Witamina D w kroplach dla dorosłych oraz dzieci to niezwykle cenny składnik wykorzystywany w suplementacji diety. Znakomicie się wchłania, może być stosowany przez wegetarian i wegan.

Witamina E w kroplach

Preparat z witaminą E, a także witamina A+E w kroplach stosowane są w profilaktyce niedoboru tych cennych dla organizmu składników. Każdy tego typu preparat w płynie należy odpowiednio przechowywać – najlepiej w suchym, chłodnym miejscu z dala od dzieci i promieni słonecznych.

Witamina ADEK – krople

Naturalny kompleks witamin ADEK, to wyselekcjonowane związki aktywne, uzupełniające niedobory witamin A, D, E oraz K. Składniki te biorą udział w szeregu kluczowych procesów zachodzących w obrębie organizmu ludzkiego. Zastosowanie zaawansowanych technologii produkcji witamin ADEK w kroplach gwarantuje najwyższy poziom wchłanialności.

Suplementy diety od sprawdzonych producentów

W sklepie ze zdrową żywnością Soul-Farm znajdziesz najwyższej jakości naturalne preparaty, w tym kompleksy witamin w płynie do codziennego stosowania.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego e-sklepu!