Suplementy diety

Suplementy diety Jest 232 produktów.

Aktywne filtry

Naturalne suplementy to idealny sposób na uzupełnienie swojej diety o brakujące składniki, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

W naszej ofercie znajdziesz suplementy diety w wielu formach, przez co każdy znajdzie odpowiedni dla swoich preferencji. Roślinne ekstrakty w proszku, zamknięte w wegańskich kapsułkach z pullulanu, w płynie, lub w formie standardowych tabletek. Dostępne u nas produkty to czysty skład i najwyższa jakość surowców, tworzone z zachowaniem rygorystycznych zasad produkcyjnych.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się suplementy diety w kapsułkach z pullulanu. Są one zdecydowanie mocniejsze i trwalsze, niż celulozowe lub żelatynowe odpowiedniki. Pozyskiwane są z grzybów, uprawianych na podłożu skrobiowym – są więc w 100% roślinne, organiczne, wegetariańskie i wegańskie. Dzięki swoim właściwościom usprawniają pracę jelit, będąc naturalnym prebiotykiem.

Pamiętaj jednocześnie, że żadne suplementy diety nie zastąpią zrównoważonego żywienia, zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Polecamy również zapoznać się z naszą kategorią Zdrowej Żywności, w której znajdziesz najbardziej popularne superfoods i inne artykuły spożywcze.